Blog Full With Right Sidebar

Caption placed here
Sticky Post

DELOVNA AKCIJA

Novo vodstvo NK KUNGOTA je v soboto 10. avgusta 2019 organiziralo delovno akcijo. Udeležilo se je več kot 30 članov in članic. Iz prostorov Vaške skupnosti Spodnja Kungota, ki jih klub uporablja, se je odstranilo neuporabno in dotrajano opremo in predmete, ki so se hranili več desetletij. Temeljito so se očistili tudi prostori, splaniral kup zemlje, ki je bil na...
PREBERI VEČ
Sticky Post

POMAGAJMU GALU

SPOŠTOVANI ČLANI IN SIMPATIZERJI NK KUNGOTA   Po vsej verjetnosti je že vsak od vas slišal za 5-letnega  GALA, ki ima redko deformacijo, zaradi katere ne more normalno uporabljati sklepov v komolcih. Upanje je dal dr. Peley, ameriški strokovnjak za redke deformacije na kosteh pri otrocih, vendar mu zavarovalnica noče plačati zdravljenja. Ker je za družino operacija predraga, skušajo zbrati...
PREBERI VEČ

ZBOR ČLANOV 2024

ZBOR ČLANOV NOGOMETNEGA KLUBA KUNGOTA, ki bo v soboto, dne 2. marca 2024, s pričetkom ob 11.00 uri, v gostilni ARZENŠKOV HRAM, Gradiška 403

RAZPIS VOLITEV 2023-2027

SKLEP O RAZPISU VOLITEV ZA ORGANE IN FUNKCIONARJE NOGOMETNEGA KLUBA KUNGOTA ZA MANDATNO OBDOBJE OD LETA 2023 DO LETA 2027 Izvršni odbor NK Kungota razpisuje volitve za organe in funkcionarje Nogometnega kluba Kungota za mandatno obdobje od leta 2023 do leta 2027. Za dan razpisa volitev se določi  ponedeljek, 29. maj 2023, za dan glasovanja pa četrtek, 22. junij 2023.

ZBOR ČLANOV NK KUNGOTA

NK AJM KUNGOTA Sp. Kungota: 21.5.2020 Na podlagi 26. člena statuta NK Kungota sklicujem ZBOR ČLANOV  NK KUNGOTA, ki bo v četrtek, dne  28. maja 2020,  s pričetkom ob 17.00 uri v Dvorani vaške skupnosti Spodnja Kungota DNEVNI RED: Pozdravni govor Izvolitev:  delovnega predsedstva verifikacijske komisije zapisnikarja dveh overiteljev Poročilo verifikacijske komisije Sprejem novega statuta Nogometnega kluba Kungota Sprejem letnega...
PREBERI VEČ

ZA STARŠE

Spoštovani starši, Z neizmerno hitrostjo se bližajo letošnji prazniki. Ker se treningi v telovadnici končajo nekje 23. decembra, vas vljudno prosimo, da do tega datuma poravnate svoje obveznosti. Prav tako naprošamo starše, ki nimajo tekoče poravnanih obveznosti, da tudi le te poravnate predstavniku kluba. Starši, ki še niste izpolnili soglasja glede osebnih podatkov in o obveščanju preko SMS sporočil in...
PREBERI VEČ
sl_SISlovenian